اعضای تیم

مجید اردا مدیر عامل انیم استار

مجید اردا

مدیر عامل
ما در انیم استار فقط کار نمی‌کنیم؛ بلکه تمام انرژی و اندیشه‌هایمان را در کنار هم به‌اشتراک می‌گذاریم و با تلاشی بی‌وقفه به‌سمت موفقیت حرکت می‌کنیم و به آن می‌رسیم.

شهرام ریحانی

شهرام ریحانی

مدیر مالی و هماهنگ کننده
اینکه توی محیطی کار کنی که احساس خستگی بهت دست نده و همه مثل خانواده ت باشن بهترین حس دنیاست تمام تلاشمون را میکنیم تا مشکلاتتان را شناسایی کنیم و راه حلی برای آن بیابیم.

محمد رضا رفیعی

طراحی سایت
متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی کرد.

مسعود چراغی

مسعود چراغی

سرپرست انیماتور
حتی اگر شما فردی بسیار متخصص هم که باشید، به تنهایی امکان موفقیت کمتری دارید. در تیم حرفه‌ای انیم استار در کنار یادگیری و کسب تجربه توانستم موفقیت‌های بی‌نظیری را تجربه کنم.

سمیرا موسوی

سرپرست طراحی گرافیکی
بهترین ویژگی ما این است که دائما در حال تغییر هستیم! موقعیت فعلی‌مان به هیچ وجه مقصد نهایی نیست و همواره در تلاش برای رسیدن به بهترین‌ها هستیم

حامد ذوالقدر

طراحی و گرافیک
نتیجه گرایی و دیدن اثر فعالیت ما در جامعه مهم‌ترین و زیباترین حس است. زمانی که محصولی تولید می‌شود و نیازی از مخاطبین را پوشش می‌دهد لحظه پرواز ما است.

مریم عیوضخانی

طراح موشن گرافیک
اینکه هیچوقت احساس نکنیم کارمون تکراریه و دچار روزمرگی نیستیم مستلزم اینه ایده‌های خوب و متنوعی داشته باشیم، ما تو شرکت اینقدر ایده‌های جذاب و هیجان انگیز داریم که محیط کاری باحالی رو درست کرده.

منصور تیموری

سرپرست تصویر برداری
کار کردن با افرادی که مانند اعضای یک خانواده هستند، باعث می‌شود تا حتی روزهای کاری سخت و پراسترس هم لذت بخش باشد. ما اینجا یک خانواده‌ایم و انیم استار خانه دوم ماست.

سعید قاسمی

نویسنده و کارگردان
اینکه در کنار کلی همکار جوان و پر انرژی بتونی کلی ایده برای طرح‌ها و چالش‌های جدید مطرح کنی، باعث میشه هیچ وقت به این فکر نکنی که کارت تکراریه و درگیری روزمرگی شدی.

پویان مقدم

کارگردان هنری

گرافیست یک مجموعه باید با الهام از مجموعه کاری و با تکیه بر استعداد و توانایی خویش پیام ها را به کمک تصویر به مخاطبانش منتقل نماید ، انیم استار مجموعه بینظری از الهامات مثبت برای یک گرافیست است.

سیما ثبوتی

نویسنده موشن گرافیک

انیم استار محلی برای استفاده حداکثری از تمامی ظرفیت‌های موجود است و محیطی است که رشد جمعی و یادگیری را می‌شود به بهترین شکل ممکن تجربه کرد.

 

امیر حسین حسنلو

مدلسازی سه بعدی
لازمه موفقیت تو یک کار این هست که از صمیم قلب بهش علاقه داشته باشید و هدفتان برایتان ارزشمند باشد. انیم استار همان جایی بود که این حس را در من به وجود آورد.

علی نجفی

نویسنده و کارگردان
از آنجا‌ که رضایت مشتریان برای انیم استار فقط یک شعار نیست، به همین دلیل تیم ما همواره حامی، خلاق و صبور است تا بتواند با همه وجود همراه مشتریان عزیز خود باشد.

سینا محمدی

ریگ و انیمیت
انیم استار جای کسانی‌ ست که مسئولانه تلاش می‌کنند و اهل ریسک هستند. نشاط و انگیزه‌ی تیم برای انجام کارهای بزرگ، مقدمه‌ ی شروع هر پروژه است و دائما به دنبال یادگیری موضوعات جدید هستیم.

میلاد عیوضی

سرپرست گویندگی
جوان، پر انرژی و بی باک، همه ما برای رسیدن به اهداف مشترکمون از استعداد و توانایی های اصلی در محیطی با پتانسیل بی نهایت، هر روز با چالشهای مهیج و جذاب دور هم جمع شدیم.