آیا هزینه ساخت انیمیشن تبلیغاتی مهم است یا خیر؟

انیمیشن سازی، انیمیشن های تبلیغاتی و در کل هزینه ساخت انیمیشن تبلیغاتی می تواند از مهم ترین مباحث در دنیای تجارت امروزی باشد.
هنگامی که صحبت از انيميشن می شود حدود 70 درصد افراد ذهنشان به سمت انیمیشن های کودکان پرواز می کند در حالی که، دنیای انیمیشن امروزه آنچنان گسترده است که، می تواند گفت انیمیشن ها وارد حوزه تبلیغات نیز شده اند. در فضای تبلیغاتی برای بسیاری از شرکت ها یا سازمان ها هزینه ساخت انیمیشن تبلیغاتی بسیار مهم است. زیرا در هر حال باید بتوانند با توجه به بودجه ایی که دارند برای هزینه ساخت انيميشن تبلیغاتی تصمیم گیری کنند.

هزینه ساخت انیمیشن تبلیغاتی با توجه عوامل متعددی تعیین می شود به عنوان نمونه؛

زمانی که برای ساخت انیمیشن های تبلیغاتی گذاشته می شود بر روی هزینه ساخت انیمیشن تبلیغاتی تاثیر بسیار مهمی دارد. برخی از انیمیشن های تبلیغاتی زمان بسیار کوتاهی دارند به همین علت به طور معمول طراحان انيميشن وقت کمتری را برای ساخته و پرداخته کردن آن صرف می کنند. در مقابل نیز انیمیشن های تبلیغاتی دیگری نیز هستند که از نظر زمانی طولانی تر هستند به همین دلیل می توان گفت که چنین انیمیشن هایی چون زمان بیشتری برای ساخته و پرداخته کردن آن صرف شده است هزینه ساخت بالاتری را به خود اختصاص می دهند.
هزينه ساخت انيميشن تبلیغاتی تنها تحت تاثیر زمان نیست و عوامل دیگری نیز بر این هزینه ها اثر گذار است. به عنوان مثال: شخصیت هایی که در ساخت انیمیشن های تبلیغاتی ساخته می شوند بر هزینه ساخت انیمیشن تبلیغاتی اثر گذار هستند. در برخی مواقع شخصیت های کلیشه ایی در ساخت انیمیشن تبلیغاتی مورد استفاده قرا می گیرند. در چینی حالتی هزینه ها به شدت کاهش می یابد اما، در برخی مواقع کسب و کار ها علاقه دارند شخصیت انیمیشنی منحصر به فردی برای کسب و کارشان خلق شود. در این وضعیت بدون شک کار بیشتری برای ساخت انیمیشن تبلیغاتی انجام می شود و به همین دلیل هزینه ساخت انیمیشن های تبلیغاتی بالاتر می رود.

, , , , , , , , , , , , ,
اشتراک گذاری:

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با ما تماس بگیرید در هر زمان و مکانی

بعضی از کارها به راحتی قدرت انیم استار را توصیف می‌کنند. به زودی شاهد کارهایی فاخر و برتر از  انیم استار می شوید.