جلوه های صوتی را در ساخت موشن گرافیک جدی بگیرید!

در ساخت موشن گرافیک مراحل متعددی طی می شود تا در نهایت موشن ساخته و پرداخته شود . ایجاد کاراکتر های مناسب ، استفاده از پس زمينه  هایی که با کار هماهنگی داشته باشند، خلق یک داستان خوب و موارد متعدد دیگر که می توانند موشنی زیبا را برای بیننده به تصویر بکشند می توانند بر کیفیت کار موشن گرافیک تاثیر گذارباشند .

صداگذاری در موشن گرافیکی

هر كسب  و کاری صدای خاص خود را دارد . تا به حال به صدای تبلیغ های بوتان توجه کرده اید؟  یا صدای تبلیغ بانک سپه و شعاری که در پایان تبلیغ از آن یاد می شود…. اما،  صدا تنها در تبلیغ کسب و کار ها تاثیر ندارد بلکه در بیشتر بخش های یک کسب و کار اثر گذار است. فرض کنید قصد دارید که موشن گرافیک خوبی را برای یک کسب و کار بسازید به غیر از طی کردن مراحل معمول باید بتوانید صدای کسب و کار را بشناسید. برخی از کسب و کار ها مانند نمونه هایی که نام بردیم از قبل صدایی را برای خود تعیین کرده اند اما برخی دیگر هنوز چنین کاری را نکرده اند.
اگر کسب و کاری از قبل برای خود صدایی را مشخص کرده باشد کار شما در ساخت موشن گرافیک آسان تر است  زیرا صدای شاخص آن کسب و کار در بقیه مراحل صداگذاری در ساخت موشن به شما ایده می دهد اما اگر کسب و کاری هنوز صدایی برای خود تعیین نکرده باشد حال نوبت شماست تا به آن کسب و کار جان دهید و موشنی منحصر به فرد را خلق کنید.

صداگذاری خوب می تواند…

یادتان باشد صداگذاری در موشن گرافیک به گسترش برند يا  نام تجاری هرکسب و کاری  کمک می کند بعلاوه ، یک صداگذاری خوب به موشن ساخته شده شخصیت می دهد و می تواند به  حس ببنندگان موشن جهت دهد. بنابر این جلوه های صوتی رادرساخت موشن گرافیک ها جدی بگیرید!

, , , , , , , , , , , , ,
اشتراک گذاری:

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با ما تماس بگیرید در هر زمان و مکانی

بعضی از کارها به راحتی قدرت انیم استار را توصیف می‌کنند. به زودی شاهد کارهایی فاخر و برتر از  انیم استار می شوید.