تعرفه موشن گرافیک سه بعدی با در نظر گرفتن تصویر سازی اولیه!

اهمیت موشن گرافیک سه بعدی  و ساخت آن، امروزه مورد توجه بسیاری از صاحبان کسب و کار است. تعرفه موشن گرافیک  سه بعدی نیز بر اساس عوامل مختلفی تعیین می شود.
اگر شما یک تیم طراحی موشن گرافیک باشید، باید در نظر بگیرید که برای تعیین تعرفه موشن گرافیک سه بعدی نیاز است که عوامل مختلفی را در نظر بگیرید.

تصویر سازی اولیه به شیوه ایی خاص

تصویر سازی اولیه می تواند در تعیین تعرفه موشن گرافیک سه بعدی تاثیر بسزایی داشته باشد. به عنوان تیم طراحی موشن گرافیک سه بعدی باید بدانید که شما باید به صورت اختصاصی برای مشتری طرح بزنید مگر این که خود مشتری به شما بگوید طرح اختصاصی نمی خواهد… تنها در این صورت است که شما می توانید از طرح اختصاصی استفاده نکنید در غیر اینصورت در ساخت موشن گرافیک سه بعدی داشتن طرح اختصاصی به شدت مهم است. طرح اختصاصی می تواند بر تعیین تعرفه موشن گرافیک سه بعدی اثرگذار باشد. البته نه هر طرح اختصاصی…

طرح اختصاصی طرحی است که…

طرح اختصاصی طرحی است که بر اساس سلیقه سفارش دهندگان، طراحی و پایش می شود. در هر طرح اختصاصی چندین مرحله ویرایش رخ می دهد. زیرا نتیجه طرح باید کاملا مطابق با خواسته مشتری باشد. نه کم و نه زیاد… موشن گرافیک سه بعدی اختصاصی ویرایش های بیشتری را در بر می گیرد برای ساخت چنین پروژه هایی معمولا تعرفه موشن گرافیک سه بعدی بالاتر از حالت معمولی یا از پیش تعیین شده، مشخص می شود بنابر این طبیعی است که ویرایش بیشتری رخ دهد، در واقع می توان گفت چنین موشن هایی، خاص تر و زیباتر هستند.

توجه به چارچوب و موضوع اصلی پروژه…

هر طرح اختصاصی در طراحی موشن گرافیک سه بعدی باید بتواند بر اساس چارچوب و استراتژی کلی سازنده موشن گرافیک پیش رود بنابر این برای مشخص شدن تعرفه موشن گرافیک سه بعدی ابتدا باید دانست که، موشن گرافیک سه بعدی اختصاصی طراحی شده است یا خیر؟ تنها در این صورت است که می توان تعرفه موشن گرافیک سه بعدی را به طرز صحیحی تعیین کرد.

, , , , , , , , , , , , ,
اشتراک گذاری:

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با ما تماس بگیرید در هر زمان و مکانی

بعضی از کارها به راحتی قدرت انیم استار را توصیف می‌کنند. به زودی شاهد کارهایی فاخر و برتر از  انیم استار می شوید.