انواع موشن گرافیک مذهبی

ابتدا لازم است بگوییم که موشن گرافیک همان متحرک کردن تصویر های متوالی و صدا گذاشتن بر روی آنها است.

موشن گرافیک زمانی است که بخواهید کلیپی را بسازید و در آن تنها می توان گفت نیازمند تدوین کردن و صدا گذاشتن هستید و نقش های مهم دیگر بر عهده ی کامپیوتر است به همین دلیل است که منطق حکم می کند هزینه ی آن هم کم تر باشد.مزیت دوم آن هم این است که جذابیت بیشتری برای مخاطب دارد.

اما موشن گرافیک مذهبی نوعی از آن است که محتوای آن مسائل مختلف مذهبی می باشد و خود به انواع موشن گرافیک مذهبی  متعددی تقسیم می شود.

شما با ساخت انواع موشن گرافیک مذهبی می توانید مسائل مهم مذهبی را به شیوه ای که برای مخاطب جذاب و زیبا باشد بازگو کنید تا راحت تر آنها با مسائل مذهبی مأنوس شوند.

تیزر های متعدد مربوط به ظهور امام زمان از این نوع موشن گرافیک مذهبی می باشند.

موشن گرافیک هایی وجود دارند که از مسائل اعتقادی مانند توحید و امامت و یا مسائل مربوط به فروع دین مانند امر به معروف یا نهی از منکر و غیره  سخن به میان می آورند و محتوای آنان چنین است.

از انواع موشن گرافیکهای مذهبی دیگر می توان موشن گرافیک هایی را نام برد که موضوع محوری آنها ماه های مذهبی ما چون ماه محرم و ماه رمضان است و از این ماه ها و فضیلت ها و اتفاق های مهم این ماه سخن می گویند.

از دیگر انواع موشن گرافیک مذهبی  می توان آنهایی را نام برد که در مورد سبک زندگی درست شیعه سخن می گویند.

یکی دیگر از موشن گرافیک های مذهبی آنهایی هستند که در مورد اعیاد مذهبی و مراسم ها و مناسک های مذهبی این اعیاد نام می برند.

همچنین موشن گرافیک هایی که در مورد شهدای بزرگ در راه خدا ساخته می شوند نیز می توان از انواع موشن گرافیک مذهبی  نام برد.

در نهایت می توان موشن گرافیکهای مذهبی متعددی را نام برد که موضوع محوری همه ی آنها مسائل مذهبی باشد اما هرگز فراموش نکنید که کیفیت موشن گرافیک شما بالا باشد تا از اهمیت این مسائل مهم نکاهد.

شرکت انیم استار، از موفق ترین شرکت های چندرسانه ای کشور در حوزه ی تولید و ساخت انیمیشن، تیزر تبلیغاتی، موشن گرافیک، بازیسازی و جلوه های ویژه می باشد.

خبرنامه ما

بعضی از کارها به راحتی قدرت انیم استار را توصیف می‌کنند. به زودی شاهد کارهایی فاخر و برتر از انیم استار می شوید.