هزینه ساخت انیمیشن سه بعدی با توجه به نرم افزار لومیون

هزینه ساخت انیمیشن سه بعدی می تواند تحت تاثیر عوامل مختلفی قرار بگیرد. یکی از عواملی که می تواند هزینه ساخت انیمیشن سه بعدی را تحت تاثیر قرار دهد استفاده از نرم افزار هایی است که در این حوزه استفاده می شود. ما در مطلب قبلی با عنوان “هزینه ساخت انیمیشن سه بعدی با  نرم افزار Blender” به بررسی این موضوع پرداختیم. در این مطلب نیز قصد داریم شما را با نرم افزار دیگری با عنوان لومیون آشنا کنیم.
نرم افزارهای انیمیشن سازی بر هزینه ساخت انیمیشن سازی اثر گذار هستند زیرا این توانایی را دارند تا تصاویر متحرک را ساخته و پرداخته نمایند. در واقع با کمک این نرم افزارها می توان خیال را به تصاویر متحرک تبدیل کرد. طراحان می توانند آن چه را که در ذهنشان می پرورانند را با نرم افزار های موجود در بازار به انیمیشن هایی زیبا و دوست داشتنی تبدیل کنند. به همین دلیل با توجه به نوع نرم افزاری که در حوزه انیمیشن سازی سه بعدی استفاده می شود قیمت هزینه ساخت انیمیشن سه بعدی تغییر می کند.

نرم افزار لومیون چیست؟

نرم افزار لومیون نرم افزاری است که قابلیت های خاص خود را دارد. این نرم افزار کاربرد گسترده ایی در حرفه معماری دارد زیرا، این نرم افزار می تواند با دیگر نرم افزار های استفاده شده در حوزه انیمیشن سازی مانند تری دی مکس ارتباط خوبی برقرار کند.
نرم افزار لومیون با قابلیت های خوبی که دارد سبب خواهد شد که هزینه ساخت انیمیشن سه بعدی تحت تاثیر قرار گیرد. شما می توانید به عنوان شخصی که قصد دارد در این حوزه فعال باشد ابتدا با کمک نرم افزار تری دی مکس مدل های دلخواه خود را در انیمیشن سازی طراحی کنید و سپس با کمک نرم افزار لومیون مدل های ساخته شده را به تصاویر متحرک و کوتاه تبدیل کنید.
تیم انیم استار تیمی حرفه ایی در زمینه ساخت انیمیشن های سه بعدی است که می توانند هزینه ساخت انیمیشن سه بعدی را به شکل معقول و مناسبی به سفارش دهندگان ارائه دهند.

شرکت انیم استار، از موفق ترین شرکت های چندرسانه ای کشور در حوزه ی تولید و ساخت انیمیشن، تیزر تبلیغاتی، موشن گرافیک، بازیسازی و جلوه های ویژه می باشد.

خبرنامه ما

بعضی از کارها به راحتی قدرت انیم استار را توصیف می‌کنند. به زودی شاهد کارهایی فاخر و برتر از انیم استار می شوید.