درباره ” انیم استار “

آنچه ما را متفاوت میکند

رسالت ما در استودیو انیم استار کمک به کسب و کار شما برای بهتر دیده شدن و بیشتر شناخته شدن است تا مشتریان عمومی شما تبدیل به مشتریان وفادار و همیشگی شما گردند.

شرکت انیم استار

شرکت انیم استار،از موفق ترین شرکت های چندرسانه ای کشور در حوزه ی تولید و ساخت انیمیشن ، تیزرهای تبلیغاتی،موشن گرافیک ، بازیسازی و جلوه های ویژه است،که با گذشت حدود ۵ سال از فعالیت خود موفق به کسب جوایز و لوح تقدیر از جشنواره های داخلی شده است.

این شرکت توانسته است با ۲۰ نیروی مستقیم و غیر مستقیم،به تعداد بالایی از سازمان های داخلی کشور و نیز کشورهای همسایه خدمات باکیفیت و درخوری را ارایه کند.این شرکت طیف وسیعی از پروژه ها و تولیدات را در حوزه ی انیمیشن سازی ، تیزرهای تبلیغاتی ، بازیسازی ، موشن گرافیک و جلوه های ویژه ارایه می کند.

انیم استار به بخش نوآوری،کیفیت کارها و خدمات پس از تحویل پروژه توجه ویژه ای دارد.هم اکنون انیم استار در دفتر زنجان و تهران با ۲۰ نیرو درحال انجام فعالیت می باشد.

ارزشهای شرکت.

انیم استار بر این باور است که مشتری تعیین کننده خط و مشی آینده شرکت است بدین منظور تلاش می کنیم تا با شناسایی و درک نیازهای مشتریان، بکارگیری نیروهای توانمند،فناوری‌های روز و ارائه راهکارهای نوین بتوانیم در کمترین زمان و به بهترین شکل پاسخگوی خواست مشتریان و بازار باشیم.

  • در نظر داشتن خواسته ها و نیازهای مشتریان

  • بکارگیری دانش و مهارت در انجام وظایف

  • ارائه راهکارهایی متناسب با نیاز مشتریان

  • توسعه خلاقیت و نوآوری به عنوان مزیت رقابتی با رقبا

  • اهتمام در ارایه خدمات و کسب خشنودی مشتریان

قابلیت‌های اصلی

انیمیشن و موشن گرافیک

انیمیشن‌ و موشن گرافیک روش فوق‌العاده جذابی برای جذب و حفظ مخاطب است چرا که متفاوت و هیجان‌انگیز است.

تیزر تبلیغاتی

امروزه تیزرهای خلاقانه و حرفه ای تبدیل به عاملی تأثیر گذار در جذب مشتری و تأثیر گذاری بر مردم شده اند.

بازیسازی

انیم استار در ماموریت ایجاد بازی های عالی قرار دارد ما با اشتیاق خود برای ایجاد بازی هایی که بازیکنان را متحیر می کنند و تخیل را القا می کنند متحد هستیم.

جلوه های ویژه

امروزه اگر ساخت یک جلوه در مقابل دوربین بطور زنده غیرممکن یا دارای هزینه زیادی باشد از جلوه‌های ویژه بصری استفاده می‌شود.

۰

پروژه های در حال انجام

۰

مشتریان راضی

۰

پروژه انجام شده

۰

همکاران

دیدگاه مشتریان

تیم درخشان ما

مجید اردا مدیر عامل انیم استار

مجید اردا

مدیر عامل
ما در این راه با فراز و فرودهای زیادی مواجه شدیم. اما همیشه به موفقیت امید داشتیم، چرا که از همان ابتدا، هدفمان را مشخص کردیم و موفقیت خودمان را در گرو موفقیت مشتریان خود می‌دیدیم

سمیرا موسوی

طراحی گرافیکی
بهترین ویژگی ما این است که دائما در حال تغییر هستیم! موقعیت فعلی‌مان به هیچ وجه مقصد نهایی نیست و همواره در تلاش برای رسیدن به بهترین‌ها هستیم

سینا محمدی

انیماتور
در این شرکت هرکس می‌تواند با توجه به استعدادهای خودش پیشرفت‌ های زیادی در زمینه کاری داشته باشه و این فضا اینجا برای همه مهیاست.

حامد ذوالقدری

مدلسازی سه بعدی
نتیجه گرایی و دیدن اثر فعالیت ما در جامعه مهم‌ترین و زیباترین حس است. زمانی که محصولی تولید می‌شود و نیازی از مخاطبین را پوشش می‌دهد لحظه پرواز ما است.