خدمات ویژه ما

اینجا جاییست که می‌توانید درباره خدمات انیم استار اطلاعات بیشتری بدست آورید.

آنچه ما را متفاوت می کند

علم ، فن آوری ، پیشرفت: آنها برای ما سودمندی می کنند. اما اغلب ، جدید پیچیده و ناآشنا است و توضیح آن بسیار دشوار است. این ایده که ممکن است دنیا را تغییر دهد ، گاهی اوقات فقط می تواند یک خیره خالی را جلب کند. ما از جذب پیام پیچیده شما لذت می بریم و آن را با فیلم های متحرک به راحتی درک می کنیم ، و لذت بردن از آن لذت می برد. چطوری انجامش میدیم؟

پشتیبانی

انیم استار به عنوان تخصصی ترین مجموعه ی ارائه دهنده خدمات پشتیبانی عملکردی بر مبنای حس مسئولیت پذیری داشته و با پاسخگوی همیشگی به مشتریان خدمات متمایز و متفاوتی را در این خصوص ارائه می نمایند. تامین رضایت مشتریان یکی از اهداف اصلی انیم استار می باشد.

طراحی و مشاوره رایگان

ما همیشه در کنار شما هستیم تا شما به درستی انتخاب نمایید و از انتخاب خود لذت ببرید .متخصصین انیم استار در جهت ارتقاء سطح اطلاعات شما مخاطبان و مشتریان عزیز در مورد خدمات این شرکت از هیچ تلاشی فرو گذار نخواهد کرد و آمادگی خود را جهت ارائه مشاوره اعلام می دارد.

تحویل سریع

زمان عامل استراتژیک و تعیین کننده برای تمامی سفارش دهنده ها می باشد.متخصصین و نیروهای باتجربه گروه انیم این نیاز مهم را درک کرده و با تبیین سیاست های خاص و سامانه های نوین مدیریت پروژه ، بهترین تعادل میان کیفیت و سرعت رادر انجام پروژه ها برقرار نماید.

مقرون به صرفه

ما کیفیت کار خود را بر مبنای سودمان تنظیم نمی کنیم.گروه انیم استار که از بهترین تیم متخصص و کاردان تشکیل شده، هدف خود را خلق بهترین تجربه همکاری و رضایت کامل مشتریان گذاشته است. شما می توانید مطمئن باشید که با هزینه اندک بهترین خدمات را دریافت خواهید کرد.

رضایت مشتریان

انیمیشن و موشن گرافیک 95%
تیزر تبلیغاتی 93%
بازیسازی 90%
جلوه های ویژه 97%

0

پروژه‌ها

0

پروژه در حال انجام

0

مشتریان

فرایند تولید چند رسانه ای(مولتی مدیا) ما...

گرافیک

ما پیام شما را می گیریم و آن را به داستانی جوش می دهیم که می تواند قلب و ذهن را به خود جلب کند.

انیمیشن

ما یک زبان تصویری ایجاد می کنیم که می تواند آن داستان را زنده کند.

ویدئو

مهمترین و سخترین قسمت در طراحی استوری برد فکر کردن است. ما صدا را با تصویر مطابقت می دهیم تا آنها با هم کار کنند.

بازی‌های رایانه‌ای

ما شخصیت ها و سایر عناصر بصری را با انیمیشن زنده می کنیم.و شما هم نتیجه تخیل ذهنیت گروه انیم استار را مشاهده میکنید.